Video Sources 195 Views

  • Mango FULL HD İZLE streamango.com
  • VİDOZA FULL HD İZLE vidoza.net
  • KYK [VİP] İLE TAKILMADAN İZLE google.com
Sihirbazlar Çetesi 1 – Now You See Me

Sihirbazlar Çetesi 1 – Now You See Me

2s 5dk Min.
Oyunuz: 0
0 0
Peki buradaki olay nedir?

Açıklama

Karizmatik Atlas (Jesse Eisenberg) tarafından yönlendirilen sihirli süper grup Mahşerin Dört Atlısı yüksek teknolojili sihirbazlık gösterileri sergilemektedir. Bu adamlar izleyicileri önce başka bir kıtadaki bir bankayı soyarak, daha sonra beyaz yakalı bir suçlunun bankadaki milyon dolarlarını izleyicilerin banka hesaplarına aktararak şaşırtıyorlar.

Özel FBI ajanı Dylan (Mark Ruffalo) bu sihirbazlara hak ettiği cezayı çektirmeye ve daha büyük bir soygun yapmadan önce onları durdurmaya kararlıdır. Ancak hakkında şüpheleri olan Interpol ajanı Alma (Melanie Laurent) ile çalışmak zorundadır. Başka care bulamayan Dylan banka soygununun kılık değiştirilerek ve video hileleriyle yapıldığını ileri süren ünlü bir sihirbaz olan Thaddeus?tan (Morgan Freeman) yardım ister. Dylan ile Alma?nın aynı fikirde oldukları tek şey sihirbazların dışarıda bir adamlarının olduğu ve onu yakalarlarsa sihirbazların suç eğlencelerine son verebilecekleridir. Peki bu adam Thaddeus olabilir mi? Veya Alma? Yoksa gerçekten her şey sihirden mi ibaret?

Baskı arttıkça ve dünya Dört Atlı?nın muhteşem son gösterisini izlemek için sabırsızlandıkça, Dylan ve Alma da bir cevap bulmak için zamanla yarışmaktadır. Ancak kısa bir sure sonra, bu illüzyon ustalarının bir adım önüne geçebilmenin imkansız olduğu anlaşılır.

IMDb Puanı 7.3

Yönetmen

Yönetmen

Oyuncular

Paylaşımlar0

Benzer Başlıkları

Harry Potter 6 – Melez Prens
Hızlı ve Öfkeli 5- Rio Soygunu / Fast Five
Harry Potter 3 – Azkaban Tutsağı
Son Durak 5
Marslı – The Martian
Özgürlüğün Elli Tonu – Fifty Shades Freed
Taşıyıcı 1
Yıldızlararası – Interstellar
Labirent 3- Son İsyan / Maze Runner 3- The Death Cure
Doctor Strange
Güzel Oğlum – Beautiful Boy
Aşkın Algoritması

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website